O firmie

Samochodowy Zakład Usługowo-Handlowy „AUTO” GiM Brudniewicz powstał w Gościcinie w roku 1984. Podstawowa jego działalność skupiała się wówczas na świadczeniu usług w zakresie napraw blacharsko-lakierniczych pojazdów samochodowych. W miarę upływu czasu oraz zdobywania kolejnych doświadczeń Zakład stopniowo się rozwijał ciągle zwiększając zakres swojego działania. I tak w marcu 1994 roku oddano do użytku parking strzeżony o łącznej powierzchni 7.000 m2 i otwarto nowe stanowiska obsługowe. Jednocześnie Zakład wyposażono w specjalistyczne pojazdy pomocy drogowej. Tym samym zakres działania rozszerzył się o usługi holowania, transportu i przechowywania pojazdów oraz mechanikę i elektromechanikę pojazdową.

Jako przyjazny środowisku naturalnemu postępując zgodnie z przyjętymi normami od czerwca 1998 roku Zakład prowadzi gospodarkę odpadami. Od kwietnia 1999 roku decyzją Wojewody pomorskiego Zakład prowadzi również punkt kasacji pojazdów. Dynamiczny rozwój firmy doprowadził w roku 2000 do swoistej „rewolucji”. Zdecydowaliśmy się wówczas na przejęcie niszczejących obiektów oraz nie zagospodarowanych gruntów po dawnych warsztatach Zespołu Szkół Samochodowych w Wejherowie.

Gruntowny remont i modernizacja, wyposażenie w nowoczesne przyrządy i urządzenia, dobór kadry technicznej oraz fachowców z zakresu marketingu, ekonomii i ubezpieczeń doprowadziły do otwarcia w Wejherowie z prawdziwego zdarzenia Centrum Motoryzacji. Jest to największe tego typu Centrum w powiecie wejherowskim i jedno z większych w województwie pomorskim. Zatrudniając blisko 50 osób oferuje szeroki wachlarz świadczonych usług motoryzacyjnych poczynając od prostych czynności obsługowych a kończąc na skomplikowanych i posu-niętych technologicznie w przód naprawach powypadkowych.

Niniejszym pragniemy Państwu zaprezentować Zakład jednocześnie zachęcając do nawiązania współpracy i korzystania z naszych usług.
Poznaj zakres naszej działalności (kliknij na interesujący Cię link by poznać szczegóły):